BIWAKI SZKOLNE, KLASOWE, OBOZY INTEGRACYJNE  i “ZIELONE SZKOŁY” nad MORZEM

Pierwsze dni w szkole, to dla uczniów szczególnie klas pierwszych  stres, poczucie zagubienia, wiele niewiadomych. Zapraszamy klasy i szkoły do skorzystania z naszej oferty – biwak integracyjny to idealne rozwiązanie dla grup, które dopiero się poznają. Wspólne zajęcia, posiłki i nocleg pozwolą uczestnikom na wzajemne poznanie się i umożliwią przełamanie lodów. Spotkania integracyjne to bardzo popularny sposób spędzania czasu poza pracą lub szkołą. Pozwalają one poznać swoich współpracowników lub kolegów ze szkoły z zupełnie innej strony niż ta, którą oglądamy na co dzień. Ludzie w takich sytuacjach są bowiem bardziej swobodni i niekiedy zupełnie inni.

ZAKWATEROWANIE:  POGORZELICA – Ośrodek kolonijny położony 150 m od morza. Posiada dwa budynki murowane:  budynek główny trzykondygnacyjny dysponuje pokojami 3,4,5 os. z łazienkami – 130 miejsc oraz budynek dwukondygnacyjny z pokojami 3-5 osobowymi z łazienkami – 160 miejsc. Na terenie ośrodka znajduje się świetlica z TV wyposażona w sprzęt dyskotekowy oraz gabinet medyczny. Obiekt posiada duży teren rekreacyjny, basen kąpielowy odkryty z podgrzewaną wodą-oświetlony, boisko do piłki nożnej, siatkowej oraz plac zabaw dla dzieci, wydzielone miejsce na ognisko. Teren zalesiony, bezpieczny,  ogrodzony.

 ZAKWATEROWANIE:  REWAL Ośrodek Wczasowy składa się z dwóch budynków i położony jest nad samym morzem, wzdłuż promenady. Od morza dzieli nas zaledwie 20 metrów w cichej i najładniejszej części Rewala. Budynek główny to kameralny, trzykondygnacyjny obiekt ogrzewany przez cały rok. Dlatego też nasi Goście upodobali sobie urlopy nie tylko w okresie letnim, ale i zimowym. Do dyspozycji Gości oddajemy 23 pokoje z balkonami i łazienkami z pełnym węzłem sanitarnym. Drugi budynek w naszym ośrodku, to jednopiętrowy obiekt. Na jego terenie znajduje się 50 pokoi z łazienkami. Do tego każdy pokój posiada balkon, z którego można obserwować okolicę ośrodka. Atutem budynku II jest sala o powierzchni ok. 200 m2 służąca do różnorodnych aktywności. W ciągu dnia może być salą wszelkich ćwiczeń. Wieczorem znakomicie sprawdza się jako sala dyskotekowa. Na ogrodzonym terenie znajduje się odkryty basen kąpielowy, wielofunkcyjne boisko ze sztuczną nawierzchnią, boisko do siatkówki i koszykówki, krąg ogniskowy oraz plac zabaw.

ZAKWATEROWANIE:  ŁUKĘCIN Ośrodek Wczasowy malowniczo położony na skraju lasu iglastego w odległości 200m od morza Bałtyckiego. Wszystkie pokoje posiadają pełen węzeł sanitarny , balkon oraz instalację TV.  Na terenie ośrodka: boisko do piłki nożnej, do kosza, boisko do badmintona, siłownia zewnętrzna posiadająca urządzenia: orbitek, wioślarz, wahadło, wyciskanie siedząc, pajacyk, narciarz, trampoliny, kort tenisowy, plac zabaw, miejsce na grilla, basen letni oraz duża sala dyskotekowa 300m2, KILKA SAL na różnego rodzaju zajęcia w tym 2 sale z lustrami, bilardy, tenis stołowy, gry piłkarzyki, trampolina.

ZAKWATEROWANIE:  MRZEŻYNO Ośrodek Kolonijny położony 600 m od morza i 300 m od portu rybackiego, otoczony pasem zieleni z dużym ogrodzonym terenem rekreacyjnym do zabaw ruchowych i wydzielonym miejscem na ognisko. Budynek dwukondygnacyjny z pokojami  4, 5 osobowymi łazienkami W ośrodku znajduje się stołówka, świetlica ze sprzętem RTV, TV-Sat, grami komputerowymi oraz sala do tenisa stołowego, namiot dyskotekowy (o pow.80 m2) ze sprzętem nagłaśniający

Termin:   do uzgodnienia

Ceny:

Ilość dni Pogorzelica Rewal Łukęcin Mrzeżyno
2 dni-1 noc 180 zł/osoba 200 zł/osoba 200 zł/osoba 170 zł/os
3 dni – 2 noce 240 zł/osoba 255 zł/osoba 255 zł/osoba 235 zł/os
4 dni – 3 noce 300 zł/osoba 310 zł/osoba 310 zł/osoba 295zł/os

 

W cenę wliczono:  nocleg, wyżywienie całodzienne (od obiadu w dniu przyjazdu – do śniadania w dniu wyjazdu), ubezpieczenie NNW, bezpłatny udział nauczycieli, korzystanie z urządzeń ośrodka, przejazd autokarem w obie strony

Przykładowy program:

Dzień I  – wyjazd rano – miejsce zbiórki do uzgodnienia, przyjazd na ośrodek,  zakwaterowanie, obiad, zapoznanie się z ośrodkiem i najbliższą okolicą, pobyt na plaży, zajęcia sportowe, kolacja, ognisko lub dyskoteka, nocleg

Dzień II – śniadanie, wycieczka piesza po okolicy np. do Niechorza (w Niechorzu można zwiedzić latarnię morską oraz Muzeum Rybołówstwa, można obejrzeć Ptasi Rezerwat przy Jeziorze Liwia Łuża),  obiad,  zajęcia sportowe, kolacja, ognisko lub dyskoteka lub wieczorny spacer na plażę, nocleg

Dzień III śniadanie, obiad, kolacja – czas do dyspozycji grupy – spacery po okolicy, plażowanie, zajęcia sportowo rekreacyjne itp.

Dzień IV – śniadanie, wykwaterowanie, pobyt na plaży lub zajęcia sportowe, koło południa wyjazd do Szczecina.

Uwaga! Istnieje możliwość przedłużenia pobytu w dniu ostatnim – wykupienie dodatkowego obiadu w cenie 18zł/osoba. Bilety wstępu płatne we własnym zakresie. Możemy również zorganizować dodatkową wycieczkę autokarową np. do Kołobrzegu lub do Agroturystyki k/Trzebiatowa z programem „Słowiańska Przygoda” lub „Militarna Przygoda” w cenie do uzgodnienia.

Kategoria: wycieczki szkolne Szczecin