HISZPANIA – COSTA BRAVA – OBÓZ – LATO 2018

Hiszpania Costa Brava 2017 to obóz młodzieżowy dla wszystkich, którzy kochają gorące klimaty. Letnie chwile na Costa Brava to dyskoteki, najlepsze kawiarnie, piękna plaża i wieczna zabawa. Wyskoczymy do romantycznego Paryża i poszalejemy w najsłynniejszym parku rozrywki w Eurodisneylandzie. Poznasz magiczną Barcelonę, pospacerujesz nocą po Monte Carlo i dasz się porwać emocjom podczas zjazdu na karuzelach we włoskim Gardalandzie. Zakwaterowanie: – Hiszpania: hotel Samba *** – położony jest w spokojnej okolicy, zaledwie 10 minut spacerem od tętniącego życiem centrum Lloret de Mar, ok. 400 m od plaży Fenals (publiczna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza i Błękitną Flagą). Dogodne położenie umożliwia korzystanie ze wszelkich atrakcji miasta oraz spokojny odpoczynek nocą. Na terenie hotelu znajdują się: basen odkryty o powierzchni 340 m kw., bezpłatne leżaki i parasole, brodzik dla dzieci. W hotelu znajdują się: restauracja (dania kuchni lokalnej i międzynarodowej), kawiarnie, snack bar, sklep z pamiątkami, taras słoneczny, ogród, sale do prowadzenia zajęć. W lobby dostępne jest Wi-Fi gratis (w pokojach płatne dodatkowo). Codzienne animacje w hotelu nie pozwolą na nudę, są to m.in.: gimnastyka, aerobik, rzutki, kręgle, zabawy w basenie, karaoke, pokazy flamenco, pokazy magików i wiele innych. W hotelu organizowane są dyskoteki dla młodszych uczestników kolonii. Pokoje 3- i 4-osobowe, wyposażone w klimatyzację, łazienkę z wanną lub prysznicem, telewizję satelitarną, oferujące widoki na basen, ulicę lub wzgórza. Hotel Samba jest pierwszym w Hiszpanii hotelem z certyfikatem ISO i EMAS. Hotel przyjazny rodzinom, rowerzystom i młodzieży. Od wielu lat przyjmuje kolonie i obozy międzynarodowe; nocleg – okolica Paryża: hotel klasy turystycznej – pokoje 2-, 3-osobowe z łazienkami. Wyżywienie: W Hiszpanii – trzy posiłki dziennie w formie bufetu, pierwsze świadczenie kolacja w dniu przyjazdu do hotelu, ostatnie – obiad + suchy prowiant w dniu wyjazdu.

TERMINY:    25.06-07.07.2018,    02.07-14.07.2018;    09.07-21.07.2018;     16.07-28.07.2018

Cena: od 2197 zł/os

Cena zawiera: zakwaterowanie (7 noclegów na Costa Brava – Hiszpania oraz 1 nocleg w okolicach Paryża), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę medyczną. Transport autokarowy z różnych miast za dopłatą zgodnie z tabelą

Cena nie zawiera: Obowiązkowe wydatki programowe: ok. 95 EUR (w tym: Eurodisneyland, czyli Disneyland Resort Paris wstęp i posiłek – ok. 48 EUR, Gardaland we Włoszech wstęp i posiłek – ok. 38 EUR, przewodnik i wjazd do Paryża ok. 9 EUR), taksa klimatyczna 3,5 EUR dla osób od 16 roku życia, kaucja zwrotna w hotelu 10 EUR (opiekunowie oddają kaucję zwrotną po wykwaterowaniu i sprawdzeniu pokoi przez obsługę hotelu).

Uwaga! Zgodnie z Ustawą z 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych – dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Zabierz ze sobą: Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty, ważną legitymację szkolną, suchy prowiant na drogę dojazdową. Obowiązkowe wydatki programowe, kaucja zwrotna w hotelu. Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera według własnego uznania (nasza sugestia to ok. 90 EUR) oraz ewentualne wydatki na program fakultatywny.

PROGRAM:

DZIEŃ 1: Wyjazd z Polski, przejazd przez Niemcy do Paryża.

DZIEŃ 2: Przyjazd do Paryża we wczesnych godzinach przedpołudniowych – 8-godzinny pobyt w Disneyland Resort Paris – tutaj, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, spełniają się Twoje sny i marzenia, a wszystko dzięki postaciom z kreskówek Disneya, tematycznym parkom, spektaklom i bajecznym paradom i innym, niezliczonym atrakcjom. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas pobytu w Eurodisneylandzie posiłek w formie fast food (płatny dodatkowo). Wieczorem przejazd do hotelu w okolicach Paryża, nocleg.

DZIEŃ 3: Śniadanie – program turystyczny w Paryżu, zobaczymy wyspę Cité z katedrą Notre-Dame, dzielnicę Łacińską z Sorboną, przejdziemy ogrodami Tuileries, przez Place de la Concorde, Pola Elizejskie do Łuku Triumfalnego. Obiad w Paryżu. Czas wolny pod wieżą Eiffla; dla chętnych do wyboru: wejście pieszo na II poziom – 5 EUR, rejs po Sekwanie 13 EUR – płatne dodatkowo. Wyjazd w kierunku Costa Brava.

DZIEŃ 4: W czasie przejazdu wizyta w Carcassonne, którego zabytkowa architektura stanowi największy w Europie średniowieczny kompleks urbanistyczny. Spacerując po Cité, zobaczymy m.in.: katedrę St. Nazaire, amfiteatr, zamek. Przyjazd na Costa Brava w godzinach popołudniowych – zakwaterowanie, obiadokolacja.

DZIEŃ 5-10: Pobyt na Costa Brava i realizacja programu: wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele w morzu i w basenie, spacery po urokliwej okolicy – selfie z Lloret de Mar, gry i zabawy sportowe, zajęcia rekreacyjne,

korzystanie z animacji: gry zespołowe, zajęcia aerobic, gimnastyka, pokazy flamenco, pokazy magików, zabawy w basenie, karaoke, dyskoteki w hotelu, dla chętnych wyjścia do lokalnej dyskoteki Tropics (uczestnicy 16+, wstęp płatny dodatkowo 25 EUR – karnet na cztery wejścia), udział w aktualnych wydarzeniach organizowanych przez miasto, realizacja programu fakultatywnego.

DZIEŃ 11: Wyjazd z Costa Brava. Po drodze krótki pobyt nocą w Monte Carlo– stolicy światowego hazardu, spacer po nabrzeżu, gdzie cumują przepiękne jachty i łodzie z całego świata.

DZIEŃ 12: Przyjazd do Gardaland w pobliżu jeziora Garda – wspaniały, niezapomniany relaks i wypoczynek w największym kompleksie rozrywki na północy Włoch – 40 niesamowitych atrakcji. Wodne pokazy i zjazdy, karuzele, minizjeżdżalnie oraz spływ pontonami – dla prawdziwych śmiałków. Mały amfiteatr, gdzie odbywają się różne pokazy i występy. Kino 4D i wiele innych atrakcji w czasie 8-godzinnego pobytu. Posiłek w czasie pobytu w Gardalandzie (płatny dodatkowo). Wyjazd w drogę powrotną do Polski.

DZIEŃ 13: Przyjazd do Polski. Przyjazd do niektórych miejscowości nastąpi w nocy 13/14 dnia.

 

FAKULTATYWNIE:

BARCELONA Wycieczka do stolicy Katalonii, gdzie zobaczymy: Paseo de Gracia, katedrę Sagrada Familia (z zewnątrz), Dzielnicę Gotycką, wzgórze Montjuïc, pomnik Krzysztofa Kolumba, port, plac Królewski, Ramblę, pokaz Magicznej Fontanny, stadion FC Barcelona – Camp Nou (dla chętnych wejście do muzeum i na koronę – płatne dodatkowo ok. 23 EUR) z możliwością zakupu oryginalnych gadżetów klubowych. Koszt  29 €

WATERWORLD Wycieczka do parku rozrywki – 6-godzinny pobyt w wodnym miasteczku z ponad 20 atrakcjami wodnymi, m.in.: Kamikaces – olbrzymia zjeżdżalnia wodna, Storm – zjeżdżalnia z tzw. lejkiem, do którego spada się pionowo, X-Treme Mountain – zjeżdżalnia pontonowa. Koszt 35 €

 

Miejsca wyjazdu i dopłaty do transportu (połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP). W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Szczecin 179 zł     Koszalin 169 zł Poznań 127 zł Białystok 169 zł Gdańsk 169 zł
Olsztyn 87 zł Bydgoszcz 139 zł Toruń 139 zł Katowice 117 zł Łódź 139 zł
Warszawa 139 zł Wrocław 117 zł      Org. Szarpie Travel