KOŁOBRZEG – KOLONIA i OBÓZ – LATO 2017

Kołobrzeg – jest największym polskim uzdrowiskiem na wybrzeżu. Niezwykły mikroklimat, największe nasłonecznienie i 11 km malowniczego wybrzeża sprawiają, iż Kołobrzeg ma do zaoferowania moc atrakcji i w pełni zasługuje na określenie Perła Bałtyku. ZAKWATEROWANIE: Ośrodek kolonijny DOM RYBAKA położony na ogrodzonym, pięknie zagospodarowanym terenie w bezpośrednim sąsiedztwie parku, 600 m od plaży. Pokoje 4-, 5-, 6-os. z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w łóżka jednoosobowe lub piętrowe oraz pokoje typu studio (3+4 lub 4+4 z pokojem przechodnim) z pojedynczymi łóżkami lub piętrowymi z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek posiada własną stołówkę, salę TV i salę dyskotekową. Wyżywienie: Trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

Terminy turnusów:     I. 03.07. – 13.07.2017;     II. 14.07. – 24.07.2017       

                                 III. 25.07. – 04.08.2017;     IV. 05.08 – 15.08.2017

Zapewniamy: Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ratownika, ubezpieczenie NNW i KL.

Transport PKP za dodatkową opłatą wg tabeli na końcu oferty

Zabierz ze sobą: Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty, ważną legitymację szkolną. Kieszonkowe na własne wydatki, na obowiązkowe wydatki programowe w EURO oraz na ewentualny program fakultatywny.

Imprezy fakultatywne:

  • Wycieczka autokarowa do Heide Parku k/ Hamburga – największego parku rozrywki w Europie z 40 atrakcjami, o powierzchni 85 ha. Wspaniałą atrakcją parku jest Colossos – największa drewniana kolejka górska na świecie, konstrukcja zapisana w Księdze rekordów Guinnessa. Jazda z prędkością 120 km/h podnosi wszystkim poziom adrenaliny. Bilet wstępu płatny dodatkowo: 20 EUR. Wycieczka dla dzieci powyżej 10 roku życia. Zapisy w biurze. Koszt wycieczki 197 zł/os
WAKACYJNY RELAX wiek uczestników 13-17 lat                                                       CENA:   1457 zł/os                wycieczka autokarowa do Tropical Islands k/Berlina – największego w Europie tropikalnego świata rozrywki. największa plaża pod dachem, zjeżdżalnie wodne, miejsca do wspinania, pobyt ok. 6 h (wstęp i posiłek – 32 EUR płatne dodatkowo, zjeżdżalnia wieżowa w cenie), wycieczka autokarowa Międzyzdroje – Rewal – Trzęsacz – Jezioro Turkusowe, park linowy – tor przeszkód obejmuje trzy trasy o różnym stopniu trudności, każdy uczestnik po zapoznaniu się z zasadami bezpieczeństwa zostaje wyposażony w uprząż alpinistyczną i kask ochronny. Zadaniem jest samodzielne pokonanie trasy, zwiedzanie Kołobrzegu: ratusz staromiejski, bazylika Mariacka, baszta Prochowa, wycieczka do Fortu Ujście z latarnią morską i portu jachtowego, rejs statkiem, doskonalenie technik siatkarskich – rozgrywki na boisku do siatkówki, sport na plaży – siatkówka, piłka nożna, poranny jogging, aerobik, zawody w zośkę, turnieje badmintona, tenisa stołowego, ringo, sport na serio i na żarty: skoki w worku, przeciąganie liny, drużynowy bieg na nartach, rzut klapkiem, program rekreacyjno-sportowy, turnieje, quizy i zabawy integracyjne, gry terenowe, gry planszowe i karciane, udział w otwartych imprezach rozrywkowych organizowanych przez miasto Kołobrzeg, kąpiele w morzu i plażowanie, dyskoteka w Reducie Solnej, Piracka Przygoda – zabawa w starym forcie, zwyczaje i obrzędy marynarskie, szanty.
WODNA ZABAWA – wiek uczestników 13-17 lat                                                           CENA:   1457 zł/os wycieczka autokarowa do Tropical Islands koło Berlina – największego w Europie tropikalnego świata rozrywki – największa plaża pod dachem, zjeżdżalnie wodne, miejsca do wspinania – pobyt ok. 6 h (wstęp i posiłek – 32 EUR płatne dodatkowo, zjeżdżalnia wieżowa w cenie), aquapark w Kołobrzegu – basen pływacki, część rekreacyjna: dwie zjeżdżalnie (zewnętrzna, zewnętrzna Turbo od 12 lat ), ślizgawka dla dzieci w brodziku, gejzer powietrzny, niecka z hydromasażem i poduszką powietrzną, bicz wodny Tajfun, dzika rzeka, kaskada wodna, zabawy na plaży – gry i zabawy integracyjne, konkursy, kąpiele w morzu i plażowanie, rejs statkiem, bitwa wodna/balonowa, paintball – fabularyzowana gra taktyczna w maskach ochronnych z użyciem broni pneumatycznej i kulek z kolorową farbą (150 kulek), wycieczka autokarowa Międzyzdroje – Rewal – Trzęsacz – Jezioro Turkusowe, dyskoteka w Reducie Solnej, Piracka Przygoda – zabawa w starym forcie, zwyczaje i obrzędy marynarskie, szanty, program rekreacyjno-sportowy, gry terenowe: Dwie Flagi, Ostatni Szukany, Zaplątani, zwiedzanie Kołobrzegu – zobaczysz: ratusz staromiejski, bazylikę Mariacką, basztę Prochową, wycieczka do Fortu Ujście z latarnią morską i portu jachtowego, pomnik Zaślubin z Morzem, park linowy – tor przeszkód obejmuje 3 trasy o różnym stopniu trudności,  uczestnik po zapoznaniu się z zasadami bezpieczeństwa zostaje wyposażony w uprząż alpinistyczną i kask ochronny. Zadaniem jest samodzielne pokonanie trasy, karaoke – czyli czasem człowiek musi…, rozśpiewany wieczór przy najróżniejszych przebojach, turnieje, quizy i zabawy integracyjne, gry planszowe i karciane, udział w otwartych imprezach rozrywkowych organizowanych przez miasto Kołobrzeg.
AQUA & FUN – wiek uczestników 10-14 lat                                                                              CENA:   1457 zł/os wycieczka autokarowa do Tropical Islands k/Berlina – największego w Europie tropikalnego świata rozrywki – największa plaża pod dachem, zjeżdżalnie wodne, miejsca do wspinania –  pobyt ok. 6 h (wstęp i posiłek – 32 EUR płatne dodatkowo, zjeżdżalnia wieżowa w cenie), aquapark w Kołobrzegu – basen pływacki, część rekreacyjna m.in.: 2 zjeżdżalnie (zewnętrzna, zewnętrzna Turbo od 12 lat), ślizgawka dla dzieci w brodziku, gejzer powietrzny, niecka z hydromasażem i poduszką powietrzną, bicz wodny Tajfun, dzika rzeka, kaskada wodna, gry i zabawy integracyjne, konkursy, kąpiele w morzu i plażowanie, rejs statkiem, bitwa wodna/balonowa. FUN: wizyta na Dzikim Zachodzie: przejażdżka na koniu, malowanie twarzy, zwiedzanie miasteczka i minizoo, strzelanie z łuku, indiańskie narty, karuzela kowbojska, pokazy kaskaderskie, scenki westernowe, konkursy z nagrodami, gorączka złota, pokazy taneczne, wycieczka autokarowa Międzyzdroje – Rewal – Trzęsacz – Jezioro Turkusowe, dyskoteka w Reducie Solnej, Piracka Przygoda – zabawa w starym forcie, zwyczaje i obrzędy marynarskie, szanty, program rekreacyjno-sportowy, gry terenowe: Świetliki, Dwie Flagi, Ostatni Szukany, Zaplątani, zwiedzanie Kołobrzegu, zobaczysz: ratusz, bazylikę Mariacką, basztę Prochową, wycieczka do Fortu Ujście z latarnią morską i portu jachtowego, pomnik Zaślubin z Morzem, park linowy –  tor przeszkód obejmuje 3 trasy o różnym stopniu trudności, uczestnik po zapoznaniu się z zasadami bezpieczeństwa zostaje wyposażony w uprząż alpinistyczną i kask ochronny. Zadaniem jest samodzielne pokonanie trasy, karaoke – czyli czasem człowiek musi…, rozśpiewany wieczór przy najróżniejszych przebojach, turnieje, udział w  imprezach rozrywkowych organizowanych przez miasto Kołobrzeg.
HORSE & YOU – w turnusie I i III  wiek uczestników 10-14 lat                                               CENA:   1747 zł/os wycieczka autokarowa do Tropical Islands k/Berlina – największego w Europie tropikalnego świata rozrywki – największa plaża pod dachem, zjeżdżalnie wodne, miejsca do wspinania – pobyt ok. 6 h (wstęp i posiłek – 32 EUR płatne dodatkowo, zjeżdżalnia wieżowa w cenie). 10-GODZINNY BLOK ZAJĘĆ W STADNINIE: opieka nad końmi – pomoc w pielęgnacji i pracy przy nich, zajęcia teoretyczne – aby zaprzyjaźnić się z koniem, trzeba poznać jego budowę, maść, rasę, techniki jazdy, dyscypliny sportowe, przygotujemy konia do jazdy – czyszczenie, kompletowanie, zakładanie siodła i ogłowia, konie mają swój język i swoje zwyczaje – poznajmy je, 5 lekcji jazdy konnej, w zależności od zaawansowania: lonża, jazda na padoku, jazda w terenie. PROGRAM REKREACYJNO-SPORTOWY: turnieje, quizy i zabawy integracyjne, udział w otwartych imprezach rozrywkowych organizowanych przez miasto Kołobrzeg, kąpiele w morzu i plażowanie, konkursy związane z tematyką plażową, np. rzeźby w piasku, najciekawszy strój plażowy, wycieczka autokarowa Międzyzdroje – Rewal – Trzęsacz – Jezioro Turkusowe, zwiedzanie Kołobrzegu, zobaczysz: ratusz staromiejski, bazylikę Mariacką, basztę Prochową, rejs statkiem, dyskoteka w Reducie Solnej, wycieczka do Fortu Ujście z latarnią morską i portu jachtowego, pomnik Zaślubin z Morzem, Piracka Przygoda – zabawa w starym forcie, zwyczaje i obrzędy marynarskie, szanty.
GWIEZDNE WOJNY w turnusie II i IV wiek uczestników 8-12 lat                                      CENA:   1457 zł/os  GWIEZDNY ŚWIAT: w gwiezdnej scenerii rada Jedi przydzieli Padawanów do poszczególnych Szkółek Jedi, wręczenie uczestnikom miecza świetlnego – podstawowego atrybutu rycerza Jedi, codzienne omawianie historii galaktyk, pouczające opowieści Mistrza Yody, nauka posługiwania się mieczem świetlnym i umiejętności radzenia sobie z Ciemną Stroną Mocy, projektowanie własnej galaktyki – tworzenie gier planszowych, tworzenie maski mocy lorda Vadera, nauka wyliczanek, zabawnych rymowanek i origami, potyczki karciane z Chewbaccą, obrona przed Ciemną Stroną Mocy: poznanie tajników savoir-vivre’u, Bitwa o Naboo – gra terenowa z wykorzystaniem map i kompasów, quizy sprawdzające znajomość filmu „Gwiezdne Wojny”, Powrót Jedi – gra terenowa, zbieranie punktów, które decydują o najlepszej Szkółce Jedi. wycieczka autokarowa do Tropical Islands koło Berlina – największego w Europie tropikalnego świata rozrywki– największa plaża pod dachem,  zjeżdżalnie wodne, miejsca do wspinania –  pobyt ok. 6 h (wstęp i posiłek – 32 EUR płatne dodatkowo, zjeżdżalnia wieżowa w cenie), wycieczka autokarowa Międzyzdroje – Rewal – T rzęsacz – Jezioro Turkusowe, wizyta na Dzikim Zachodzie – przejażdżka na koniu, malowanie twarzy, zwiedzanie miasteczka i minizoo, strzelanie z łuku, indiańskie narty, karuzela kowbojska, pokazy kaskaderskie, scenki westernowe, konkursy z nagrodami, gorączka złota, pokazy taneczne; zwiedzanie Kołobrzegu, zobaczysz: ratusz staromiejski, bazylikę Mariacką, basztę prochową, wycieczka do Fortu Ujście z latarnią morską i portu jachtowego, pomnik Zaślubin z Morzem, GWIEZDNE ATRAKCJE: dyskoteka w Reducie Solnej, Piracka Przygoda – zabawa w starym forcie, zwyczaje i obrzędy marynarskie, szanty, program rekreacyjno-sportowy, gry terenowe Świetliki, Dwie Flagi, Ostatni Oszukany, Zaplątani, plażowanie i kąpiele Jedi w morzu galaktycznym, rejs statkiem, konkurs na najlepsze gwiezdne przebranie, bal Gwiezdne Wojny: zabawa przy muzyce z królową planety Naboo. NA KONIEC: uroczyste mianowanie na rycerza Jedi 2017, zakończenie obozu, rozdanie dyplomów oraz nagród. Na czas pobytu w Gwiezdnej Stacji każdy kolonista otrzyma: gwiezdną pelerynę i miecz wojownika Jedi.
FABRYKA FANTAZJI w turnusie II i IV wiek uczestników 7-11 lat                           CENA:   1357 zł/os  PODRÓŻE ARTYSTÓW – W POSZUKIWANIU WRAŻEŃ: wizyta na Dzikim Zachodzie – przejażdżka na koniu, malowanie twarzy, scenki westernowe, gorączka złota, pokazy taneczne oraz niezapomniana przygoda w minizoo, gdzie poznasz: strusie afrykańskie, świnki wietnamskie, egzotyczne ptactwo, jelonka Bambi, kozły, wielbłąda, lamy, daniele, owce i zebrę, wycieczka autokarowa Międzyzdroje – Rewal – Trzęsacz – Jezioro Turkusowe, zwiedzanie Kołobrzegu w formie gry miejskiej: ratusz staromiejski, bazylika Mariacka, baszta Prochowa, wycieczka do Fortu Ujście, gdzie zobaczysz: latarnię morską, port jachtowy, pomnik Zaślubin z Morzem. PASJA TWORZENIA – ARTYŚCI W SWOIM ŻYWIOLE: lepienie z gliny – tajniki lepienia z gliny; jak ze zwykłego kawałka gliny powstają wspaniałe rzeczy, tworzenie witraży – zapoznanie się z niezwykle prostą techniką zdobniczą, jaką jest malowanie, np. na szkle, tworzenie biżuterii – tworzenie bransoletek z kolorowych gumek (Uwaga panowie!, pamiętajcie, że prezenty wykonane własnoręcznie są najcenniejsze), origami –  sztuka tworzenia figurek z papieru, zajęcia z decoupage’u – poznanie  techniki ozdabiania przedmiotów. Podczas warsztatów przekonasz się, że z materiałów dostępnych w każdym domu można stworzyć niesamowite dzieło. RELAKS ARTYSTÓW – Piracka Przygoda – zabawa w starym forcie, zwyczaje i obrzędy marynarskie, szanty, rejs statkiem, przejażdżka kolejką bajkową, gra terenowa Świetliki – przez mroczny las do celu prowadzą Cię świetliki, pokonasz trasę, wykonując zagadkowe zadania, wyprawa z niespodzianką i dreszczykiem emocji, kąpiele w morzu i plażowanie, bal artystów połączony z prezentacją prac, program rekreacyjno-sportowy: olimpiada sportowa, piłka plażowa, zabawy integracyjne, turnieje i quizy, Neptunalia, udział w otwartych imprezach rozrywkowych organizowanych przez miasto Kołobrzeg. Podczas trwania kolonii wspólnie stworzycie Wielkie Dzieło Malowane Palcami „Kołobrzeg, Wakacje 2017”!  Program realizowany w ramach cyklu „Smyki na wakacjach” adresowany jest do dzieci w wieku 7-11 lat. To właśnie tutaj, w bajkowym świecie, pod okiem wykwalifikowanej kadry każdy z małych odkrywców łatwiej się zaaklimatyzuje na kolonii i przeżyje z nami niesamowitą przygodę.
MILITARNA PRZYGODA – w turnusie I i III wiek uczestników 10-14 lat                               CENA:   1457 zł/os  wycieczka autokarowa do Tropical Islands koło Berlina – największego w Europie tropikalnego świata rozrywki– największa plaża pod dachem, zjeżdżalnie wodne, miejsca do wspinania – pobyt ok. 6 h (wstęp i posiłek –32 EUR płatne dodatkowo, zjeżdżalnia wieżowa w cenie), wycieczka autokarowa Międzyzdroje – Rewal – Trzęsacz – Jezioro Turkusowe; Wojskowe szkolenie i średniowieczne rytuały w pigułce prowadzone metodą musztry bojowej i dobrej zabawy: malowanie kamuflażu na twarzy, przebieranie się w mundury i sprawnościowy tor przeszkód OSF, strzelnica – strzelanie sytuacyjne z karabinków paintballowych lub ASG, techniki linowe – ścianka wspinaczkowa, techniki alpinistyczne, wojskowe transportery rozpoznawcze BRDM-2, żyroskop – test na trenażerze dla pilotów i skoczków wojskowych, poszukiwanie skarbów przy pomocy elektronicznych wykrywaczy metalu, zwiedzanie wczesnośredniowiecznej słowiańskiej osady – skansenu w stylu sali rycerskiej, połączone z zawodami przy użyciu specjalnie przygotowanej broni: strzelanie z armaty, nauka walki indywidualnej i w szykach bojowych z użyciem miecza, topora i włóczni, bieg w średniowiecznych nartach, strzelanie z minikatapult, jazda na koniu lub kucyku, dyby, klatka, rzut toporem i oszczepem, przebieranie się w stroje i pancerze, omówienie historii i zwyczajów Słowian i wikingów; park linowy – tor przeszkód obejmuje trzy trasy o różnym stopniu trudności, każdy uczestnik po zapoznaniu się z zasadami bezpieczeństwa zostaje wyposażony w uprząż alpinistyczną i kask ochronny. Zadaniem  jest samodzielne pokonanie trasy; zwiedzanie Kołobrzegu, zobaczysz: ratusz staromiejski, bazylikę Mariacką, basztę prochową, wycieczka do Fortu Ujście z latarnią morską i portu jachtowego, pomnik Zaślubin z Morzem, rejs statkiem, dyskoteka w Reducie Solnej, Piracka Przygoda – zabawa w starym forcie, zwyczaje i obrzędy marynarskie, szanty, karaoke, czyli czasem człowiek musi…, rozśpiewany wieczór przy najróżniejszych przebojach, turnieje, quizy i zabawy integracyjne, kąpiele w morzu i plażowanie, konkursy związane z tematyką plażową, np. rzeźby w piasku, najciekawszy strój plażowy, udział w  imprezach rozrywkowych organizowanych przez miasto Kołobrzeg.
HARRY POTTER – w turnusie II i IV wiek uczestników 7-11 lat                                         CENA:   1357 zł/os  ZAMIESZKAJ W KRAINIE CZARÓW:w tajemniczej scenerii przydział do domów przy udziale Tiary Przydziału, wręczenie wszystkim uczestnikom różdżek – podstawowego atrybutu czarodzieja, codzienne czytanie fragmentów książki „Harry Potter i Komnata Tajemnic”. WYCIECZKI DO KRAINY MUGOLI:wizyta na Dzikim Zachodzie – niezapomniana przygoda na dziko: przejażdżka na koniu, malowanie twarzy, zwiedzanie miasteczka i minizoo, strzelanie z łuku, indiańskie narty, karuzela kowbojska, pokazy kaskaderskie, scenki westernowe, konkursy z nagrodami, gorączka złota, pokazy taneczne, wycieczka autokarowa Międzyzdroje – Rewal – Trzęsacz – Jezioro Turkusowe – poszukiwanie Zgredka, sowy i węża uwolnionego przez Harry’ego Pottera, zwiedzanie Kołobrzegu, zobaczymy: ratusz staromiejski, bazylikę Mariacką, basztę Prochową, tajemniczy Fort Ujście z latarnią morską, portem jachtowym i pomnikiem Zaślubin z Morzem, czarodzieje z wizytą w starym forcie,  podczas Pirackiej Przygody poznamy zwyczaje i obrzędy piratów, zaśpiewamy szanty. ZAJĘCIA MAGII I CZARODZIEJSTWA: nauka magicznych wyliczanek i zabawnych rymowanek, lekcje eksperymentów, tworzenie eliksirów według prof. Snape’a, lekcje transmutacji według prof. McGonagall; czyli sztuka przemiany np. w jednorożca, pająka, drzewo – zajęcia zakończone pokazem, lekcje zielarstwa według prof. Sprout; tworzenie Zielnika Czarodzieja, nauka sztuczek iluzjonisty, obrona przed czarną magią, poznanie tajników savoir-vivre’u, wyczarowanie Feniksa z popiołów techniką origami; poszukiwanie kamienia filozoficznego, wykonanie bransoletek przyjaźni, identyfikatorów domów, wyczarowanie z plasteliny Zgredka, czarodziejskie rozgrywki sportowe, turnieje, quizy i zabawy integracyjne, wyścigi na miotłach, gra w quidditch, drużynowa gra sprawnościowa Uwolnić Stworka, wycieczka do Zakazanego Lasu – wizyta u Aragoga, Komnata Tajemnic – gra terenowa, podczas której pokonasz Bazyliszka, Magiczne Stwory – konkurs rzeźby w piasku, zbieranie punktów, które zadecydują o najlepszym domu. CZARODZIEJSKIE PRZYJEMNOŚCI: rejs po morzu, magiczna podróż kolejką bajkową Strzała Południa z peronu 9 ¾, plażowanie i kąpiele w morzu, degustacja fasolek wszystkich smaków Bertiego Botta, gry i zabawy integrujące grupę, konkursy, dyskoteki. NA KONIEC: parada w czarodziejskich strojach, wybór najlepszego domu, dyplom ukończenia Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Na czas pobytu w Szkole Magii i Czarodziejstwa otrzymasz szkolny strój ucznia: czapkę i pelerynę czarodziejską. Program realizowany w ramach cyklu „Smyki na wakacjach” adresowany jest do dzieci w wieku 7-11 lat. To właśnie tutaj, w bajkowym świecie, pod okiem wykwalifikowanej kadry każdy z małych odkrywców łatwiej się zaaklimatyzuje na kolonii i przeżyje z nami niesamowitą przygodę.
JAK RYBA W WODZIE – w turnusie II i IV wiek uczestników 7-11 lat                                 CENA:   1487 zł/os  ZAJĘCIA WODNO-SPORTOWE: treningi na basenie (5 x 90 min): nauka pływania od podstaw oraz doskonalenie umiejętności pływackich pod nadzorem wykwalifikowanej kadry z uprawnieniami instruktora pływania lub trenera pływania. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 8-osobowych w aquaparku Milenium (uwaga: na koniec turnusu dla chcących i potrafiących pływać możliwość zdania egzaminu na kartę pływacką. Koszt wydania karty 25 zł/os.), kąpiele w morzu pod nadzorem ratownika, program rekreacyjno-sportowy: olimpiada sportowa, piłka plażowa. PODRÓŻE MŁODYCH PŁYWAKÓW – W POSZUKIWANIU WSZECHSTRONNEGO ROZWOJU: wizyta na Dzikim Zachodzie – przejażdżka na koniu, malowanie twarzy, scenki westernowe, gorączka złota, pokazy taneczne oraz niezapomniana przygoda w minizoo, gdzie poznasz: strusie afrykańskie, świnki wietnamskie, egzotyczne ptactwo, jelonka Bambi, kozły, wielbłąda, lamy, daniele, owce i zebrę, wycieczka autokarowa Międzyzdroje – Rewal – Trzęsacz – Jezioro Turkusowe, zwiedzanie Kołobrzegu w formie gry miejskiej: ratusz staromiejski, bazylika Mariacka, baszta Prochowa, wycieczka do Fortu Ujście, zobaczysz: latarnię morską, port jachtowy, pomnik Zaślubin z Morzem. RELAKS MŁODYCH PŁYWAKÓW – W POSZUKIWANIU HARMONII: Piracka Przygoda – zabawa w starym forcie, zwyczaje i obrzędy marynarskie, szanty, rejs statkiem, przejażdżka kolejką bajkową, zabawy integracyjne, turnieje i quizy, Neptunalia, program rekreacyjno-sportowy: olimpiada sportowa, piłka plażowa, gra terenowa Świetliki – przez mroczny las do celu prowadzą Cię świetliki, pokonasz trasę, wykonując zagadkowe zadania, wyprawa z niespodzianką i dreszczykiem emocji, udział w otwartych imprezach rozrywkowych organizowanych przez miasto Kołobrzeg. Program realizowany w ramach cyklu „Smyki na wakacjach” adresowany jest do dzieci w wieku 7-11 lat. To właśnie tutaj, w bajkowym świecie, pod okiem wykwalifikowanej kadry każdy z małych odkrywców łatwiej się zaaklimatyzuje na kolonii i przeżyje z nami niesamowitą przygodę.

Dla wszystkich programów w Kołobrzegu – miejsca wyjazdu i dopłaty do transportu (połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP). W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Dojazd Własny        0 zł Szczecin     107 zł Słupsk    87 zł Koszalin    77 zł Gdańsk  117 zł
Tczew      87 zł Elbląg     87 zł Kętrzyn  117 zł Białystok  159 zł Wrocław  149 zł
Kraków    159 zł Warszawa     139 zł Katowice  149 zł Poznań  117 zł Ełk  129 zł
Malbork      87 zł Olsztyn      67 zł            

ŚWIADCZENIA DODATKOWE:

  • Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny – koszt 59 zł/os –Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji. Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku.
  • Pamiątka z wakacji – Super Koszulka ZALOGOWANI NA WAKACJACH Koszt 39 zł – Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów.

Org. Szarpie Travel