KOLONIA nad jeziorem TRZEBAWIE – HIT!!! LATO 2019

MIEJSCOWOŚĆ:   TRZEBAWIE  mała wioska położona nad jeziorem Woświn (jezioro pierwszej klasy czystości). Ośrodek Natura Park usytuowany  nad jeziorem – znajduje się na cyplu, jest w pełni ogrodzony, posiada własną plażę z 50 m pomostem, miejsce na catering, zabawy integracyjne, mały lasek, boisko do piłki siatkowej plażowej, pole paintballowi, ścianka do wspinaczki 8m. Zakwaterowanie:  w domkach drewnianych (domki mają 2 lata). W domkach znajduje się łazienka. Domki są 3, 4, 5 i więcej osobowe. Wiek uczestników 7-18 lat z podziałem na grupy wiekowe

TURNUS: 25.06 – 4.07.2019 (10 dni)   6.07 – 17.07.2019 (12 dni)     21.07 – 01.08.2019 (12 dni)     4.08 – 15.08.2019 (12 dni)

Cena 1350 zł za 1 TURNUS / 1550 zł

Cena zawiera: zakwaterowanie w domkach (9/11 noclegów), pełne wyżywienie,  bogaty program, zajęcia, które będą prowadzone przez profesjonalną kadrę: muzyków, plastyków, alpinistów, żeglarzy, opieka doświadczonych instruktorów podczas zajęć specjalistycznych z firmy SZOGUN, opieka medyczna, ubezpieczenie NNW

Uwaga! Transport ze Szczecina płatny dodatkowe  100 zł/os (w obie strony)

ATRAKCJE REALIZOWANE W TRAKCIE OBOZU:

TAJNIKI MOTORYZACJIPIMP MY „FIAT” Od pierwszego pojazdu do hybrydy… edukacyjna pogadanka zakończona zabawą Monster Garaż – super okazja żeby samemu pomalować, stuningować i przygotować do rajdu ikonę polskiej motoryzacji – malucha (Fiata 126 pl).

DZIEŃ PIŁKARSKI – W związku z niesamowitą imprezą jaka czeka nas w 2016 roku, uczestnicy obozu będą brać udział w potyczkach drużynowych w grze w piłkarzyki barowe.

GIGANT PIŁKARZE Boisko piłkarskie to popularne barowe piłkarzyki w wersji makro. W grze zamiast miniaturowych piłkarzyków „uwięzionych” przy obracających się drążkach, uczestniczą piłkarze przypięci do aluminiowych rur. W grze może jednocześnie uczestniczyć 14 piłkarzy. Każdy z nich może poruszać się tylko wzdłuż rury, do której jest przypięty. Zasady są bardzo proste… piłka jest okrągła a bramki są dwie.

DZIEŃ OLIMPIJSKI – Zajęcia z zakresu aktywnego spędzania wolnego czasu m.in. sztafeta wodna, kajaki, konstruowanie prawdziwych tratw. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów uczestnicy zbudują swoje platformy pływające i wezmą udział w wyścigu. Wszyscy razem staną ze sobą w szranki. Naszym hasłem będzie Citius Altius Fortius, czyli Szybciej, Wyżej, Mocniej.

SLALOMY DO POKONANIA NA „SZALONYM ROWERZE” – Rower, który oszalał – należy pokonać tor w jak najkrótszym czasie na rowerze trójkołowym. Niby nic trudnego gdyby nie fakt, że przy skręcie kierownicy w prawo rower skręca w lewo i na odwrót i żeby jechać do przodu należy kręcić pedałami do tyłu.

WYCIECZKA QUADAMI – urokliwa okolica sprzyja przejażdżką, pod okiem wykwalifikowanego instruktora zabieramy obozowiczów w najpiękniejsze rejony Trzebawia.

SKIMBOARDING – polega na ślizgu na desce na płytkiej wodzie, a my cóż, mamy deski i nie zawahamy się ich użyć!

PAINTBALL DLA MŁODZIEŻY – wykaż się celnością i zwinnością. Poza tym selfie w pełnym ekwipunku to dopiero coś

WINDSURFING Podstawy windsurfingu na pięknym i czystym jeziorze. Złap wiatr w żagle!

WARSZTATY MUZYCZNE – Całodniowe zajęcia artystyczne, w trakcie których uczestnicy obozu otrzymają od swoich opiekunów – profesjonalnych muzyków – prawdziwe instrumenty (gitary basowe, gitary elektryczne, perkusje, klawisze, mikrofony). Utworzą zespoły muzyczne. Każda z grup obozu wykona zadanie: nauczy się grać oraz śpiewać wybrany utwór z repertuaru światowej muzyki rockowej. Na koniec dnia – prezentacja oraz koncert .

WIECZÓR EURO 6 stołów. 12 drużyn. Kto ma lepszego cela? Kto wygra mistrzostwa? Kto wejdzie do wielkiego finału?

ZMIERZ SIĘ Z URZĄDZENIEM ŻYROSKOPOWYM – SEGWAY’EM – Segway to jeden z najnowszych pomysłów XXI wieku w dziedzinie transportu. Pomysł jeżdżenia takim oryginalnym pojazdem powstał na zachodzie w Stanach Zjednoczonych. Ten pojazd jest zasilany elektrycznie. Ulega ciągłym modyfikacjom od czasów jego powstania w 2002 roku, nowsze modele stają się coraz bardziej nowoczesne oraz coraz doskonalsze. Posiadamy najnowszy model X2.

EFEKT DOMINO – Grupy przechodzą przez stacje na których wykonują zadania i zdobywają Szogun Dolary za każdą z konkurencji. Po wykonaniu wszystkich zadań cała grupa zapraszana jest do sklepu, gdzie może kupić elementy do budowania. Każda z drużyn buduje w wyznaczonym miejscu jedno ogniwo „Efektu Domino”. Grupy muszą się ze sobą porozumiewać, aby koniec jednego ogniwa był początkiem kolejnego. Na koniec najlepsza drużyna otrzymuje nagrodę za wysiłek i zaangażowanie.

WYPOCZYNEK I LENIUCHOWANIE – …bo czasami trzeba odpocząć J

PONADTO W PROGRAMIE:

BALONIADA Latający balon napełniony wodą, ręczniki, dzieci… szał ciał i wyśmienita zabawa!

ŚCIANKA DO WSPINACZKI Pokonaj ścianę, zanim strach przed wysokością pokona Ciebie. Do odważnych widok ten należy

DRABINA DO NIEBA – Kto wyżej ? kto szybciej ? Najważniejsze – utrzymać równowagę!

INTEGRACJA NA MAXA  – TU NIE MA CZASU NA NUDĘ! (rurociąg, bagno, trudny ładunek, narty, pajęczyna, wyścig z kulką i inne)

Zajęcia będą prowadzone przez profesjonalną kadrę animatorów: muzyków, plastyków, alpinistów, żeglarzy.