„MORSKA PRZYGODA” – DŹWIRZYNO

  1. Terminy i cena: 31.07- 09.08.2018r.  (10 dni)  cena: 1470 zł/os.(wiek: 8-14 lat)
  2. Lokalizacja i opis okolicy: Dźwirzyno k/ Kołobrzegu jest znaną miejscowością wypoczynkową o pięknej, długiej piaszczystej plaży. Wydmy porośnięte lasem sosnowym stanowią atrakcyjny element miejscowego krajobrazu.  Miejscowość jest doskonałym punktem do organizowania krótkich wycieczek po okolicy m.in. do Kołobrzegu.
  3.  Zakwaterowanie :Zakwaterowanie uczestników w Ośrodku Wypoczynkowym „Gród Piastów” w Dźwirzynie. Obiekt położony jest ok. 800 metrów od morza w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Resko. Jest to zespół budynków murowanych z pokojami 3,  4 i 5 os. z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek posiada kompleks boisk sportowych, plac zabaw, zadaszone miejsce na ognisko, stołówkę, świetlicę, salę bilardową i bibliotekę.
  4.  Wyżywienie:3 x dziennie + podwieczorek w stołówce na miejscu. Pierwszy posiłek – obiad w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.
  5. Kadra pedagogiczna: Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kolonii nad morzem oraz ratownika wodnego podczas kąpieli w morzu. W ośrodku jest pielęgniarka.
  6.  Ubezpieczenie: Wszyscy uczestnicy ubezpieczeni są od następstw nieszczęśliwych wypadków do kwoty 10 000zł. i kosztów leczenia do kwoty 6 000 zł.
  7. Dojazd i powrót: Autokar na trasie: Szczecin- Dźwirzyno – Szczecin. Wyjazd pierwszego dnia przed południem ze Szczecina, powrót ostatniego dnia po południu.
  8. Program kolonii:–  gry, zabawy i konkursy z nagrodami,-  rozgrywki sportowe,- ognisko z pieczeniem kiełbasek, – dyskoteka,- kolonijna baloniada,- zajęcia plastyczno-techniczne, – „Angielski na wesoło i bez stresu”– nauka języka angielskiego poprzez zabawę- zabawy dla chętnych uczestników! (m.in. nauka piosenek angielskich, zabawa terenowa, quizy, kalambury, gry doskonalące spostrzeganie, zapamiętywanie i koncentrację, zajęcia w grupach),- gry i zabawy wg scenariusza Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów „KLANZA”  z wykorzystaniem odpowiednich rekwizytów (kolorowa chusta),

– wycieczka autokarowa do Kołobrzegu (latarnia morska, molo, Muzeum 6D-muzeum w technologii 3D połączone z efektami specjalnymi m.in. mgła, zapach, wiatr, bańki mydlane, ruchoma podłoga i wiele innych atrakcji, Oceanarium, zabawa plenerowa „Piracka Przygoda”),

– wycieczka autokarowa do Rewala (Park Wieloryba zwiedzanie 4 krain tematycznych: Bałtyku, Gigantów  z Oceanów, Potworów z Głębin oraz strefy Piraci i Papugi, Bajkowa Chata– zwiedzanie świata baśni i iluzji), następnie do Niechorza (latarnia morskamotylarnia-miejsce swobodnie latających motyli egzotycznych), nastepnie 1,5 h pobyt w Aquaparku Sandra SPA w Pogorzelicy (m.in. baseny i zjeżdżalnie wodne, wodna dźungla  i wodny plac zabaw, basen boisko do gry),

– wycieczka autokarowa do Ogrodów Hortulus w Dobrzycy (zajęcia przyrodnicze pt.„Rośliny i zwierzęta – symbioza dająca życie”, nastepnie zabawa w Labiryncie Mocy + wejście na wieżę widokową).

UWAGA!  Wszystkie wycieczki i bilety wstępu wliczone w cenę kolonii i obozu!

Org.Glob.