OBÓZ NARCIARSKO – SNOWBOARDOWY                                                                                                             Nie trzeba jechać w Alpy by móc szusować na fantastycznych stokach. Chopok ze skipassem już od 54 EUR/os czeka! Tutaj macie możliwość szusowania po prawie 50 km świetnie przygotowanych tras, sprawdzić swoje siły w Burton Snowpark, a po stoku korzystać z atrakcji oferowanych dzięki hotelowi położonemu w centrum miejscowości.

Chopok – Jasna – ten ośrodek narciarski położony w Parku Narodowym Niżne Tatry oraz w dość bliskiej odległości od polskiej granicy jest największym na Słowacji i najnowocześniejszym w środkowej części Europy kompleksem narciarskim. Chopok (2024 m n.p.m) posiada korzystne ukształtowanie terenu i dobrze rozbudowaną infrastrukturę narciarską. Ośrodek oferuje prawie 50 km naśnieżanych, bardzo dobrze przygotowanych, szerokich tras, 30 nowoczesnych wyciągów i kolejek przez co może konkurować z mniejszymi tego typu alpejskimi kurortami. Jeśli chcecie poszaleć to możecie wybrać się do Burton Snowpark na Otupnym (jednym z największych tego typu obiektów w Słowacji) lub zjechać jedną z kilku stref freerideowych. Na odpoczynek proponujemy wybrać się na taras znajdującej się pod szczytem restauracji skąd możecie podziwiać przepiękną panoramę okolicy.

ZAKWATEROWANIE: Hotel Smrek** – ulubiony hotel młodzieży na Słowacji, znajduje się w centrum miejscowości Liptovský Hrádok, 12 km od Liptowskiego Mikulasza. Na terenie hotelu do dyspozycji klientów: restauracja, kawiarnia z TV, dostęp do internetu WI-FI. Pokoje: 3-5 osobowe (możliwe łóżka piętrowe) z łazienką i TV.  W pobliżu hotelu znajduje się supermarket, sklep, kawiarnie. Najbliższy stok znajduje się ok. 20 min jazdy od hotelu. WYŻYWIENIE: 2 posiłki dziennie w hotelowej restauracji, śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja serwowana. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne. Pierwszy posiłek: obiadokolacja pierwszego dnia pobytu w hotelu Ostatni posiłek: śniadanie ostatniego dnia pobytu w hotelu  Wiek; 13-19 lat

TERMIN:  11.02. – 18.02.2017      18.02. – 25.02.2017                                                  CENA: 1399  zł/os

Cena zawiera:  zakwaterowanie, wyżywienie w hotelu, opiekę kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery do wyciągów.

Cena nie zawiera:

Dopłat transportowych – transport ze Szczecina w cenie 180 zł/os., skipassów, imprez fakultatywnych, posiłków tranzytowych, dodatkowych napoi do obiadokolacji, ubezpieczenie AXA „Kontynenty” – płatne obowiązkowo 40 PLN, taksa klimatyczna dla osób powyżej 18 lat – 3,5 EUR/os.

CENY SKIPASSÓW:

Skipass 6 dni Jasna Północ – Południe  SMR 1- 4 
54 EUR dla uczestników przed ukończeniem 18 roku życia
84 EUR dla uczestników po ukończeniu 18 roku życia
SMR 5 – 6 
66 EUR dla uczestników przed ukończeniem 18 roku życia
96 EUR dla uczestników po ukończeniu 18 roku życia
Kaucja zwrotna za skipass – 2 EUR
Ceny skipassów pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich. Aktualne informacje na stronie www.jasna.sk/pl

PROGRAM:

NA STOKU: R’LAX & FUN:  Jak sama nazwa wskazuje to obóz dla tych, co lubią lajtową jazdę i dobrą zabawę. Wyjazd jest dla tych, którzy z nartami czy snowboardem są na Ty 🙂 Fun, fun i jeszcze raz fun, a do tego troszkę szkolenia! Na stoku jeździcie w dwóch grupach zaawansowania: średnio zaawansowanej oraz zaawansowanej. Zajęcia na stoku z instruktorem odbywają się ok. 2 h dziennie, podczas których skoryguje on Wasze błędy, troszkę podszkoli z freeride’u, funcarvingu, freestyle, pokaże nowe tricki w snowparku jak również zapewni wspaniałą jazdę i dobrą zabawę. Resztę czasu na stoku spędzicie szusując swobodnie pod okiem naszej wspaniałej kadry. Tu na pewno nie będzie nudy i monotonii. Gwarantujemy super zabawę, odpoczynek, najfajniejszą kadrę, niezapomniane przeżycia i przyjaźnie na całe życie.

POZA STOKIEM: poza stokiem też można fajnie spędzać czas! Po zimowym szaleństwie czeka na Was zbiór najciekawszych aktywności: gry i zabawy integracyjne, spacery po okolicy, alpejskie zawody w gry planszowe, konkurs na najlepszą rzeźbę ze śniegu oraz wiele innych zabaw 🙂 Razem z Naszą  kadrą, sprawimy by czas poza stokiem upłynął na miłej zabawie w dobrym towarzystwie.

FAKULTETY:

Aquapark „Tatralandia” – 9 EUR dla osób poniżej 18 r.ż oraz 13 EUR osób powyżej 18 r.ż ( za pobyt 3 godz. w aquaparku)

Kręgle – ok. 13 EUR

Bilard- ok. 7 EUR

Informacje dodatkowe:

Wszystkich uczestników obozów zimowych obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.
Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu. Cena w zależności od modelu waha się w granicach od ok. 100 – 150 EUR.
Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. 

Dodatkowo płatna taksa klimatyczna – 3,5 EUR/os.

Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR. Cena imprezy aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,50 PLN.

Obowiązuje ograniczenie bagażu – Niestety nasze autokary nie są z gumy i cała zawartość waszych szaf może się nie zmieścić. Dlatego musicie się spakować do walizki o łącznych wymiarach do 180 cm i wadze 20 kg.  Niestety nasze autokary nie są z gumy i cała zawartość waszych szaf może się nie zmieścić. Dlatego musicie się spakować do walizki o łącznych wymiarach do 180 cm i wadze 20 kg. Do tego 1 komplet sprzętu (narty lub snowboard) w pokrowcu (buty należy spakować do walizki) i bagaż podręczny.

KARTA NFZ Na wyjazdy zagraniczne zalecamy wyrobienie karty NFZ, która może ułatwić formalności związane z ewentualną hospitalizacją za granicą, w szczególności w sytuacjach gdy koszty związane z wypadkiem będą wyższe od standardowego ubezpieczenia AXA Kontynenty wynoszące 10.000 EUR. Informacje na temat karty NFZ: 225726000 lub na www.nfz.gov.pl.

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Apres ski:

Tatralandia – to największy tego typu obiekt na terenie Słowacji, Polski i Czech. Tutaj możecie się zrelaksować i skorzystać z dużej ilości wypasionych atrakcji. Zimą kompleks ten oferuje m.in. 10 różnego rodzaju basenów z wodą o niezwykłych właściwościach, 6 rur i zjeżdżalni, hydromasaże, gejzery, sztuczne fale. Szczególnie przyjemny relaks zapewni Wam część Tropical Paradise, gdzie przez cały rok panuje tropikalny klimat. Leżaki pod palmami, basen do nurkowania z prawdziwymi koralowcami i kolorowymi rybkami to tylko część niespodzianek, które na Was czekają:)

Cena (3 godz. w Aquapark „Tatralandia”) – 9 EUR dla osób poniżej 18 r.ż oraz 13 EUR osób powyżej 18 r.ż

Niewątpliwie dodatkową atrakcją jest również możliwość jazdy po zmroku na dwóch oświetlonych trasach:

Biela Púť (990m) oraz Priehyba-Záhradky (1590m). Stoki czynne nocą 7 dni w tygodniu w godzinach od 18:00 do 21:00 (tylko przy dobrych warunkach śniegowych). Na oświetlonym stoku Jasná – Biela Púť oprócz szusowania na nartach bądź desce możecie również nocą poszaleć na sankach:)

Karnet na jazdy nocne – dodatkowo płatny 15 EUR/os.

Liczne, dobrze zaopatrzone wypożyczalnie oprócz sprzętu narciarskiego lub snowboardowego jako bonus oferują funtools – podnoszące adrenalinę narzędzia gwarantujące dobrą zabawę:) W ośrodku Biela Púť możecie opanować jazdę na snowbiku (rowerze mającym zamiast kół-mininarty), skifoksie (sanko-nartach) oraz snowscoocie (snowboardzie z kierownicą).

Transport:
Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Wyjazd ze Szczecina godz. 00.30 miejsce zbiórki: Stacja paliw Statoil, ul. Gryfińska 60 róg ul. Struga. Powrót godz. 23.45 na miejsce zbiórki. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy zabieramy nawet jednego uczestnika! W związku z tym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą i możliwe są przesiadki. Na poszczególnych odcinkach mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Transport zależnie od oferty odbywa się autokarami lub pociągiem. Na niektórych odcinkach możliwy jest przejazd zastępczym środkiem transportu (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). Wszystkie wynajmowane przez nas autokary należą do sprawdzonych i uznanych w Polsce przewoźników, posiadają aktualne badania techniczne, licencję na przewóz osób, oraz inne dokumenty zezwalające na przewóz osób na terenie Polski i Europy. W zależności od trasy zapewniamy odpowiednią liczbę kierowców, zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce i Europie. Wszystkie nasze autokary wyposażone są w klimatyzację, TV z dvd/video. Autokary wyjeżdżające za granicę posiadają dodatkowo WC oraz barek z ciepłymi napojami za dodatkową opłatą u kierowcy. Postoje organizowane są co ok. 3–4 godziny w miejscach do tego przystosowanych tj. duże stacje benzynowe z zapleczem gastronomicznym, restauracje, parkingi. Na wszystkich miejscach postojowych i przesiadkowych znajdują się sanitariaty (czasami płatne). Podczas całej podróży uczestnikami opiekują się konwojenci. Funkcję konwojenta może sprawować kadra danej kolonii lub obozu, pilot autokaru lub uprawniony kierowca. W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.

Można dokupić:

 1. Gwarancja Zmiany Rezerwacji – Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie. Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.  Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie. Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy  Koszt  35 zł
 2. Gwarancja Stałej Ceny – Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro. Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz. Koszt: 30 zł
 3. AXA Ubezpieczenie SKI (OC+SS) – Zawiera ubezpieczenie OC rzeczowe i osobowe do kwoty 10 000 EUR oraz ubezpieczenie sprzętu sportowego (SS) do 700 EUR (zniszczenie, kradzież). Koszt 45 zł
 4. Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 20 000 EUR)Podniesienie kwoty ubezpieczenia KL na imprezach zagranicznych do kwoty 20.000 EUR Koszt 35 zł
 5. Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji – Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika. W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów:
  -nieszczęśliwy wypadek
  -przedwczesny poród
  -nagła poważna
  -choroba Uczestnika lub osoby bliskiej
  -śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny
  -poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia
  -katastrof żywiołowych lub przestępstwa
  Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów.
  Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy.
  Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę – równowartości 16.000 PLN.
  UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części – zaliczki).

  W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie. Koszt. 42 zł