OBÓZ ZIMOWY – ZAKOPANE

ZAKOPIAŃSKI LUZ  wiek 13-19 lat

Zakopane – magiczne miasteczko, do którego chce się wracać! Idealne zarówno dla pasjonatów narciarstwa i snowboardu jak i turystów preferujących wypoczynek rekreacyjny czyli typowy zimowy LUZ. Przyciąga niepowtarzalną atmosferą oraz tętniącymi życiem Krupówkami!  ZAKWATEROWANIE:  Kompleks Rekreacyjno-Wypoczynkowy API – to znane i sprawdzone góralskie obiekty położone w widokowej dzielnicy Zakopanego Pardałówce. Niedaleka odległość od największych atrakcji w centrum Zakopanego, bliskość szlaków turystycznych i wyciągów narciarskich sprawia że jest to idealne miejsce na zimowisko.  Na terenie Kompleksu do dyspozycji stół do ping -ponga, bilard, grill, sala dyskotekowa oraz świetlica -szałas góralski – Gazdówka Przysiężnego do organizacji zajęć. W obiekcie WI-FI. Nowości! API Sport Arena – pełnowymiarowe boisko sportowe ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem i trybuną; Strefa Kibica API – miejsce gdzie po zajęciach na boisku można się zrelaksować grając w playstation, szachy , karty czy oglądając Mec;  sala z matami „Puzzle” – piankowa, dwustronna o powierzchni około 60 m2! Idealna do uprawiania sportów gimnastyki, aerobiku itp. Zakwaterowanie w przytulnie urządzonych pokojach 3-5 osobowych z łazienkami, możliwe pokoje typu studio, część pokoi z widokiem na malowniczą panoramę Tatr. WYŻYWIENIE: Pyszna kuchnia regionalna. 3 posiłki dziennie serwowane w stołówce ośrodka (śniadanie, obiad, kolacja).

TERMIN: 11.02. – 18.02.2017                                                CENA: 999 zł/osoba

Cena zawiera: zakwaterowanie, wyżywienie w obiekcie, opiekę Kadry (kierownik, wychowawcy), program, ubezpieczenie AXA NNW.

Cena nie zawiera:  Dopłat transportowych – ze Szczecina dopłata do transportu 180 zł/os, imprez fakultatywnych, dodatkowych biletów wstępu dla chętnych wymienionych w programie, biletów wstępu na dyskoteki.

PROGRAM: ZAKOPIAŃSKI LUZ  to obóz dla wszystkich, którzy kochają typowy wakacyjny LUZ. Góry, śnieg, imprezki czyli dobra zabawa u podnóża Tatr, które oferuje aquaparki i wiele całkiem „miejskich rozrywek”.

RELAX AND FUN:

let’s party – dyskoteki w Ośrodku (możecie je mieć codziennie) oraz w klubach i dyskotekach w Zakopanem (wstęp dodatkowo płatny); szaleństwo na lodzie – wizyta na lodowisku (ok. 20- 25 PLN/wstęp i wypożyczenie łyżew); wybór Super Luzaka i Super Luzaczki obozu – nagrody gwarantowane; zawody w ślizgach na byle czym – skonstruuj śmieszny pojazd lub zabierzcie dmuchanego krokodyla i jazda! Każdy zespół ocenimy pod kątem pomysłowości i techniki zjazdu. Adrenalina i szybkość gwarantowane! nocna gra terenowa z dreszczykiem „Camp-Zakopane pełen zagadek”: wcielicie się w postać detektywa i za pomocą tajemniczych wskazówek rozwiążecie zagadkę tajemniczego zniknięcia Kierownika obozu.

ZIMOWY CHILLOUT – spacer najsłynniejszą ulicą Zakopanego – Krupówkami, gdzie życie wrze bez względu na temperaturę! plener party – udział w zimowych imprezach plenerowych; party grill z kiełbaskami, czyli wspomnienie lata na śniegu; Zakopane Film Festival: wspólne oglądanie najlepszych polskich i zagranicznych hitów na dużym ekranie, gry towarzyskie, planszowe i karciane  (mile widziane Wasze własne ulubione gry), karaoke.

WYCIECZKI:

Wielka Krokiew – wjazd wyciągiem krzesełkowym na sam szczyt skoczni narciarskiej, gdzie siedząc na belce startowej będziecie mogli poczuć się jak zawodnik podczas zawodów Pucharu Świata (dodatkowy koszt biletu góra-dół ok. 13 zł/os),

spotkanie z Gawędą Góralską (wieczorna wycieczka autokarowa do Murzasichla) czyli wieczór folkloru i muzyki w tradycyjnej góralskiej chałupie bogatej w zbiory sztuki podhalańskiej. W programie m.in. opowieści o legendach zbójnickich, muzyce, stroju oraz prezentacja tradycyjnych instrumentów,

„must see” – wjazd nowoczesną kolejką torową na Gubałówkę, skąd roztacza się wspaniały widok na całą panoramę Tatr i znajdujące się u stóp Gubałówki – Zakopane (dodatkowy koszt bilet góra-dół ok. 17 zł/os).

FAKULTATYWNIE:

Aquapark Zakopane –  2-godzinny pobyt – atrakcje: basen kryty pływacki o wielkości 384,5 m2, temperaturze 30,5 stopnia C, długości 25 metrów i głębokości 130-150 centymetrów, bicze wodne, kaskady, długie i zakręcone zjeżdżalnie, rwąca dzika rzeka oraz Widok na Tatry Zachodnie i Giewont z basenu geotermalnego. Cena 50 PLN.

Kręgielnia – BOWLING – Niezapomniane chwile z odrobiną sportowej rywalizacji podczas zabawy w profesjonalnej, największej zakopiańskiej kręgielni (1 godz.). Cena 45 PLN.

Zimowy kulig z pochodniami – Odpal pochodnie, wskakuj na sanie i z kopyta po puszystym śniegu – kulig pośród górskich zaśnieżonych łąk w towarzystwie urokliwych janczarów. Cena 55 PLN.

Informacje dodatkowe: Od wszystkich uczestników pierwszego dnia pobytu zbierana jest obowiązkowa kaucja zwrotna w wysokosci 30 PLN. Stanowi ona zabezpieczenie na poczet ewentualnych szkód wyrządzonych w obiekcie lub środku transportu i zwracana jest w całości (pod warunkiem braku szkód) ostatniego dnia pobytu.

Obowiązuje ograniczenie bagażu -Niestety nasze autokary nie są z gumy i cała zawartość waszych szaf może się nie zmieścić. Dlatego musicie się spakować do walizki o łącznych wymiarach do 180 cm i wadze 20 kg.  .

Proponowane min. kieszonkowe ok. 150 PLN + bilety wstępu ok. 50 PLN + imprezy fakultatywne.

Koniecznie trzeba zabrać: kartę kwalifikacyjną, ważną legitymację szkolną, krem na mróz z filtrem UV.

TRANSPORT:  Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Transport ze Szczecina – wyjazd o godz. 00:30 miejsce zbiórki: Stacja paliw Statoil, ul. Gryfińska 60 róg ul. Struga. Powrót 23:45. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy zabieramy nawet jednego uczestnika! W związku z tym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą i możliwe są przesiadki. Na poszczególnych odcinkach mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Transport zależnie od oferty odbywa się autokarami lub pociągiem. Na niektórych odcinkach możliwy jest przejazd zastępczym środkiem transportu (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). Wszystkie wynajmowane przez nas autokary należą do sprawdzonych i uznanych w Polsce przewoźników, posiadają aktualne badania techniczne, licencję na przewóz osób, oraz inne dokumenty zezwalające na przewóz osób na terenie Polski i Europy. W zależności od trasy zapewniamy odpowiednią liczbę kierowców, zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce i Europie. Wszystkie nasze autokary wyposażone są w klimatyzację, TV z dvd/video. Autokary wyjeżdżające za granicę posiadają dodatkowo WC oraz barek z ciepłymi napojami za dodatkową opłatą u kierowcy. Postoje organizowane są co ok. 3–4 godziny w miejscach do tego przystosowanych tj. duże stacje benzynowe z zapleczem gastronomicznym, restauracje, parkingi. Na wszystkich miejscach postojowych i przesiadkowych znajdują się sanitariaty (czasami płatne). Podczas całej podróży uczestnikami opiekują się konwojenci. Funkcję konwojenta może sprawować kadra danej kolonii lub obozu, pilot autokaru lub uprawniony kierowca. W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679

Można dokupić:

 1. Gwarancja Zmiany Rezerwacji – Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie. Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.  Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie. Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy  Koszt  20 zł
 2. Gwarancja Stałej Ceny – Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro. Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz. Koszt: 20 zł
 3. Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji – Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika. W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów:
  -nieszczęśliwy wypadek
  -przedwczesny poród
  -nagła poważna
  -choroba Uczestnika lub osoby bliskiej
  -śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny
  -poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia
  -katastrof żywiołowych lub przestępstwa
  Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów.
  Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy.
  Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę – równowartości 16.000 PLN.
  UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części – zaliczki).

  W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie. Koszt. 30 zł