Wycieczki jednodniowe do ZOO.

ZOO UECKERMUNDE

Proponowany program:

Zbiórka w Szczecinie – miejsce i godz. do uzgodnienia – wyjazd do Ueckermünde. W Ogrodzie Zoologicznym w Ueckermünde żyje ponad 400 zwierząt, należących do 100 gatunków. Oprócz rodzimych zwierząt domowych i dzikich w Ogrodzie mieszkają również różne gatunki małp i papug, lwy, lamy i kangury. Zwierzęta żyją na dużych wybiegach, zbliżonych do warunków naturalnych project app. Niektóre wybiegi są udostępnione dla zwiedzających, tak by mogli obserwować zwierzęta bez krat. Na terenie ZOO znajdują się place zabaw. Największy plac znajduje się bezpośrednio przy małpim gaju. Można się tam wspinać nad małpim gajem i z góry obserwować małpy. Dzięki wysokiej wieży wspinaczkowej, ślizgawce i wielkiej piaskownicy można się porządnie wyszaleć. Obojętnie czy bujanie na huśtawce, kręcenie, zwisanie i balansowanie – każdy, mały i duży znajdzie coś dla siebie.

Wokół placów zabaw znajdują się ławki, na których opiekunowie mogą wygodnie odpocząć. W trakcie wycieczki istnieje możliwość zakupu posiłków lub pamiątek na terenie ZOO.

Termin:  do uzgodnienia                                                                                         Cena orientacyjna: 50 zł przy grupie 44 uczestników

Cena zawiera: przejazd autokarem, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW, 4 opiekunów gratis

Dodatkowo płatne: bilety wstępu: ok 3,5 euro/os  Uwaga! konieczny paszport lub dowód osobisty

Kategoria: wycieczki szkolne Szczecin