Dom i ogród

Saw-bud – solidna firma budowlana z Łodzi

Jako Saw-Bud rozpoczęliśmy działalność jeszcze w latach 90., wykonując posadzki jastrychowe i z czasem poszerzając ofertę o usługi czyszczenia powierzchni, prace ziemne, czy wynajem sprzętu. Wykonywaliśmy m.in. prace renowacyjne w Ogrodach Geyera w Łodzi oraz zlecenia dla firm Fach-Bud, Monnari, ULBUD oraz Edendom.

POSADZKI JASTRYCHOWE

Od ponad 20 lat oferujemy klientom precyzję i jakość wykonania posadzek jastrychowych. Wysoki standard realizacji zapewniają odpowiednie materiały. Podłoże charakteryzuje się dużą trwałością i odpornością na niekorzystne warunki. Na życzenie klienta wzmacniamy całość siatką zbrojeniową. Posadzki mają przynajmniej 6 cm grubości i są wylewane na wcześniej przygotowane podłoże ze styropianu i folii budowlanej jednak możliwe jest także wylanie na ogrzewanie podłogowe. W przypadku, gdy trzeba brać pod uwagę, jak najmniejsze obciążenie stropu stosujemy posadzki z wytrzymałego styrobetonu.

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW

Zajmujemy się montażem i sprzedażą przydomowych oczyszczalni ścieków i oczyszczalni biologicznych BioSolid firmy Bamartech. Są to produkty ekologiczne, w pełni bezpieczne dla ludzi i środowiska. Wyróżnia je również prostota obsługi. Oczyszczalnie BioSolid posiadają dwie komory napowietrzające oraz pompy pływakowe umożliwiające ponowne wykorzystanie oczyszczonej wody. Polecamy także:

 • wykonanie rozsączeń,
 • montaż szamb szczelnych, bezodpływowych, betonowych i plastikowych,
 • zbiór wody deszczowej,
 • przerabianie starych oczyszczalni,
 • udrażnianie oczyszczalni i zapchanych drenaży,
 • przepychanie pod ciśnieniem zatkanych rur kanalizacyjnych.

Oferujemy oczyszczalnie ścieków, biologiczne i dostawki do szamb szczelnych dla domów od 2 do 50 osób.

PRACE ZIEMNE

Specjalizujemy się też w robotach ziemnych. Nasz park maszynowy obejmuje dużą koparkę Caterpillar oraz małą Bobcat, co pozwala na świadczenie szerokiego zakresu usług. Wykonujemy:

 • równanie terenu i plantowanie,
 • wykopy pod budynki, rurociągi, wodociągi i przyłącza wody,
 • doprowadzanie wody i gazu (bez podłączania do sieci).

Zajmujemy się też pracami porządkowymi. Usuwamy drzewa, pieńki i krzewy, oczyszczamy działki pod budowę i po budowie. Wykonujemy wyburzanie małych budynków, czy utwardzanie terenów i dróg.

CZYSZCZENIE POWIERZCHNI

Profesjonalnie czyścimy panele fotowoltaiczne stosując techniki i środki pozwalające na dokładne i bezpieczne pozbycie się zabrudzeń.

Z wykorzystaniem myjek wysokociśnieniowych i innego sprzętu wykonujemy też czyszczenie kostki brukowej, elewacji, tarasów, a także mycie i czyszczenie dachów niezależnie od rodzaju powierzchni.

Proponujemy także profesjonalne piaskowanie umożliwiające usunięcie korozji, bitumu, oleju opałowego, różnych warstw nagaru, zgorzeliny, tynku i innego rodzaju trudnych zabrudzeń. Czyścimy zarówno beton, metal i kamień, jak i delikatne powierzchnie, jak szkło. Zapewniamy dokładność wykonanych prac i długotrwały efekt. W zakres usług wchodzi też sodowanie, czyli czyszczenie suchym lodem. Ta nowatorska metoda o której więcej można dowiedzieć się na stronie https://saw-bud.net/ jest w pełni bezpieczna i ekologiczna i doskonale sprawdza się w zastosowaniach przemysłowych.

WYNAJEM MASZYN CZYSZCZĄCYCH

Nasza oferta to także wynajem myjek ciśnieniowych Falch 200 i 300bar oraz:

 • myjek 500bar dużych i małych,
 • podgrzewacza do wody Falch,
 • maszyny do sodowania,
 • maszyny do czyszczenia suchym lodem,
 • piaskarki. Wynajmujemy również nowoczesne podnośniki koszowe na gąsienicach.

Gwarantujemy jakość i terminowość realizacji zleceń przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Jeśli szukacie wyspecjalizowanej firmy dla której priorytetem jest zadowolenie klientów to zapraszamy do współpracy!